- Alle producten
- Plakband Scotch Magic 819 19mmx33m mat + plakbandhouder zilver 16 rollen
Internal Reference: 1422486
Plakband Scotch Magic 819 19mmx33m mat + plakbandhouder zilver 16 rollen
https://www.coffizz.be//shop/1422486-plakband-scotch-magic-819-19mmx33m-mat-plakbandhouder-zilver-16-rollen-49023 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/49023/image_1920?unique=3c561e3* Scotch® Magic™ Tape is de originele, onzichtbare tape met een matte afwerking om kleine onvolkomenheden thuis, op school en op kantoor te repareren. * De klevende tape geeft u een sterke, veilige en permanente afdichting dankzij de vertrouwde lijmtechnologie van 3M, die doorzichtig wordt na het aanbrengen. * Het heeft een gemakkelijk aan te brengen ontwerp en is fotoveilig, droogt niet uit en vergeelt niet. * Scotch® Magic™ Tape is verkrijgbaar in diverse breedten en lengten en past in allerlei plakbandhouders. * 16 rollen + 1 plakbandhouder verzwaard zilver gratis.
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| Merk | Scotch, Scotch, Scotch, Scotch |
| CO2e-footprint | 56805 g |
| Commerciële kleurnaam | Transparant |
| Kleur | Transparant |
| Commerciële afmetingen | 19mmx33m |
| Rol: Lengte | 33 m |
| Rol: Breedte | 19 mm |
| Kleefkracht | Standaard |
| Handscheurbaar | Neen |
| Inclusief plakbandhouder | Ja |
| Soort plakband | Transparant |
| Rol: Diameter van asgat | 25.4 mm |
| Verouderingsbestendig | Ja |