- Alle producten
- Stofzuiger Inventum ST307ZZA 700W 3L zwart
Stofzuiger Inventum ST307ZZA 700W 3L zwart
https://www.coffizz.be//shop/1433027-stofzuiger-inventum-st307zza-700w-3l-zwart-53326 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/53326/image_1920?unique=b5358ed* De Inventum stofzuiger ST307ZZA is een krachtig model met een actieradius van 12 meter. De stofzak heeft een inhoud van 3 liter. Deze stofzuiger is zeer geschikt voor mensen met een allergie. Het HEPA 14 filter haalt 99,99% van de stofdeeltjes en allergenen uit de lucht. De ST307ZZA wordt geleverd inclusief een parketborstel met natuurlijk haar. De standaard vloerzuigmond is bijzonder geschikt voor gebruik op harde vloeren, maar ook voor tapijt. De overige accessoires zitten opgeborgen in de stofzuiger, zo heb je ze altijd bij de hand. * Geluidsniveau 69dB * Snoerlengte 9 meter * 2 stofzakken meegeleverd. * Product is geschikt voor standaard schoonmaakwerkzaamheden en niet bedoeld voor professionele doeleinden
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Specifications
| CO2e-footprint | 75033 g en 74309 g |
| Merk | Inventum, Inventum, Inventum |
| Veiligheidkeurmerk | CE-markering |
| Commerciële kleurnaam | Zwart |
| Garantie | 60 maand |
| Kleur | Zwart |
| Commerciële afmetingen | 435x305x250 mm |
| Model naam | ST307ZZA |
| CE-markering | Ja |
| Inhoud (Netto) | 3 l |
| Voeding | Netspanning |
| Vermogen | 700 W |
| Soort Stofzuiger | Stofzuiger |
| Lengte snoer | 9 m |
| Geluidsniveau | 69 dB |