- Alle producten
- Magneet MAUL Neodymium rond siliconen 19.2x4mm 0,8kg 10 stuks
Internal Reference: 1407183
Magneet MAUL Neodymium rond siliconen 19.2x4mm 0,8kg 10 stuks
https://www.coffizz.be//shop/1407183-magneet-maul-neodymium-rond-siliconen-19-2x4mm-0-8kg-10-stuks-43907 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/43907/image_1920?unique=9fcc1c7* Esthetisch vormgegeven neodymium magneten, strakke vorm die ommanteld is met siliconen materiaal. * Dit zorgt voor een prettige grip waarbij de vingers niet wegglijden. * Compacte en slanke vormgeving maar met een geconcentreerde hechtkracht. * Dit model is qua hechtkracht alleen geschikt voor whiteboard of stalen ondergrond en niet voor glasbord. * Milieuvriendelijke kartonnen doos, recyclebaar, met Eurolog. * NB! Veiligheidsopmerkingen m.b.t. Neodymium magneten vindt u onder www.maul.de.
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| CO2e-footprint | 1014 g en 903 g |
| Merk | MAUL, MAUL, MAUL, MAUL |
| Commerciële kleurnaam | Assorti |
| Garantie | 24 maand |
| Kleur | Assorti |
| Dikte | 4 mm |
| Soort Magneet | Magneet |
| Diameter | 19.2 mm |
| Magneetkracht | 800 g |