- Alle producten
- Statiefventilator BRASQ met remote Ø 40cm zwart
Statiefventilator BRASQ met remote Ø 40cm zwart
https://www.coffizz.be//shop/1402373-statiefventilator-brasq-met-remote-40cm-zwart-40650 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/40650/image_1920?unique=ee276bb* Met deze statiefventilator is het in iedere ruimte snel weer lekker koel op de warme dagen. Dankzij de verstelbare hoogte en 3 verschillende snelheden pas je de luchtstroom eenvoudig aan naar jouw wensen of je nu thuis, op kantoor of in een werkruimte bent. Het moderne ontwerp in combinatie met de stabiele voet en stille werking maken deze ventilator zowel praktisch als prettig in gebruik.* Afmeting (lxbxh): 30x40x130cm * Gewicht: 3.8kg * Materiaal frame: polypropyleen * Diameter ventilator: 40cm* Aantal bladen: 3 * Aantal snelheden: 3* In hoogte verstelbaar: ja* Kantelbaar: Ja* Afstandsbediening: Ja* Timer functie: ja * Zelfdraaiend: ja * Snoerlengte: 155cm * Geluidsniveau 66dB * Vermogen: 45 Watt * Netspanning: 220 – 240 VAC, 50/60 Hz
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Specifications
| CO2e-footprint | 33960 g en 33484 g |
| Merk | BRASQ, BRASQ, BRASQ, BRASQ, BRASQ |
| Veiligheidkeurmerk | CE-markering |
| Commerciële kleurnaam | Zwart |
| Garantie | 12 maand |
| Kleur | Zwart |
| Commerciële afmetingen | 30x40x130 cm |
| CE-markering | Ja |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Voeding | Elektriciteit |
| Kabellengte | 155 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Vermogen | 45 W |
| Met Afstandsbediening | Ja |
| Oscillerend | Ja |
| Soort ventilator | Statiefventilator |
| Soort luchtkoeling | Ventilator |
| Aantal snelheden | 3 |
| Hoogte | 130 cm |
| Geluidsniveau | 66 dB |