- Alle producten
- Magneet Nobo 24mm rood 10 stuks
Internal Reference: 1401564
Magneet Nobo 24mm rood 10 stuks
https://www.coffizz.be//shop/1401564-magneet-nobo-24mm-rood-10-stuks-40584 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/40584/image_1920?unique=4c6c95bRonde magneten zijn het perfecte hulpmiddel om ideeën te bevestigen voor gezamenlijke brainstormsessies op magnetische whiteboards of te gebruiken als koelkastmagneten om herinneringen, foto's en belangrijke berichten thuis netjes te bevestigen. *Producteigenschappen;* 24mm ronde whiteboard magneten* Perfect hulpmiddel om ideeën te bevestigen voor gezamenlijke brainstormsessies.* Ideaal als koelkastmagneten om herinneringen, foto's en belangrijke berichten thuis netjes te bevestigen.* Gekleurde magneet houdt 4 x 80 grams A4 vel stevig vast.* Magneet sterkte 300 gram* Kleur rood
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| Magneetkracht | 300 g en 600 g |
| Merk | Nobo, Nobo, Nobo, Nobo |
| CO2e-footprint | 968 g |
| Commerciële kleurnaam | Rood |
| Garantie | 24 maand |
| Kleur | Rood |
| Commerciële afmetingen | 16x24x120 mm |
| Soort Magneet | Magneet |
| Diameter | 24 mm |