- Alle producten
- Hogedrukreiniger Nilfisk Core Power Control PDB 140 bar 474l/h
Internal Reference: 1399126
Hogedrukreiniger Nilfisk Core Power Control PDB 140 bar 474l/h
https://www.coffizz.be//shop/1399126-hogedrukreiniger-nilfisk-core-power-control-pdb-140-bar-474l-h-39072 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/39072/image_1920?unique=e5c5e8c* Nilfisk Core 140 voorzien van alu pomp en ultra torque motor voor een lange levensduur. * Uiterst gebruiksvriendelijk door de geintegreerde slanghaspel en PowerControl functie. * Werkdruk max 140 bar. * Metalen pomp voor een langere levensduur. * Click Clean voor het snel en gemakkelijk verwisselen van de accessoires.* 6 m Ultraflex slang. * Garantie 5 jaar op de motor en pomp, 2 jaar op overige onderdelen.
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| CO2e-footprint | 104645 g en 103482 g |
| Merk | Nilfisk, Nilfisk, Nilfisk, Nilfisk, Nilfisk, Nilfisk, Nilfisk |
| Veiligheidkeurmerk | CE-markering |
| Commerciële kleurnaam | Blauw |
| Garantie | 60 maand |
| Kleur | Blauw |
| Commerciële afmetingen | 882x371x300 mm |
| CE-markering | Ja |
| Capaciteit | 474 l/u |
| Voeding | Elektriciteit |
| Gewicht | 8.7 kg |
| Lengte snoer | 5 m |
| Soort Schoonmaakapparaat | Hogedrukreiniger |
| Lengte slang | 6 m |
| Pompdruk | 150 bar |