- Alle producten
- Bureaustoel Euroseats Verona grijs
Bureaustoel Euroseats Verona grijs
https://www.coffizz.be//shop/1437091-bureaustoel-euroseats-verona-grijs-54865 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/54865/image_1920?unique=8c392b2* Ervaar optimaal comfort tijdens je werk met de Euroseats Verona bureaustoel. Deze stijlvolle bureaustoel met hoofdsteun en verstelbare lendensteun is uitgevoerd met een donkergrijze stoffen zitting en een matching donkergrijze Netwaeve rug! * Specificaties: * Kunststof voetenkruis - wit * DIN Gaslift * 4-locking synchroontechniek * Instelbare gewichtsregeling * Instelbare zitdiepte * 3D-armleggers * NEN en 1335 * Verstelbare lendensteun * Inclusief hoofdsteun * Donkergrijs * 2 jaar garantie * Standaard geleverd met harde wielen. * Afmetingen: * Breedte: 64,0cm, Hoogte: 100,0 - 111,0cm , Diepte: 67,0cm. * Breedte zitting: 50,0cm, Diepte zitting: 52,0, Zithoogte: 48,0 - 58,0 cm
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Specifications
| Merk | Euroseats, Euroseats, Euroseats |
| CO2e-footprint | 99011 g |
| Commerciële kleurnaam | Grijs |
| Garantie | 24 maand |
| Kleur | Grijs |
| Model naam | Verona |
| Soort Stoel / Kruk | Bureaustoel |
| Draaibaar | Neen |
| Draagkracht | 120 kg |
| Aantal Wielen | 5 |
| Geleverd als Bouwpakket (Te Monteren) | Ja |
| Met Zwenkwieltjes | Ja |
| Verstelbare Lendesteun | Ja |
| Synchroontechniek | Ja |
| NEN norm | 1335 |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Zitbreedte | 50 cm |
| Zithoogte | 58 cm |