- Alle producten
- Schrijf- en Notitieblokken
- Collegeblok Clairefontaine Studium A4+ ruit 5x5mm 4-gaats 80 pagina's assorti
Internal Reference: 1388342
Collegeblok Clairefontaine Studium A4+ ruit 5x5mm 4-gaats 80 pagina's assorti
https://www.coffizz.be//shop/1388342-collegeblok-clairefontaine-studium-a4-ruit-5x5mm-4-gaats-80-pagina-s-assorti-30907 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/30907/image_1920?unique=8933f67* Studium A4+ (22,5x29,7cm), 80blz, geruit 5x5, 4-gaats perforatie, assorti kleuren: zwart, groen, rood, blauw. * Verslagschrift. * Spiraalbinding zodat het schrift volledig vlak kan geopend worden en het beschrijven van beide zijden gemakkelijk gaat. * Uitscheurbare, micro geperforeerde bladen. * Uiterst glad, wit papier waarop het makkelijk en netjes schrijven is. * Het papier laat geen inkt door zodat het aan beide zijden goed beschrijfbaar is. * Het Clairefontaine papier van 90g/m² is PEFC gecertificeerd, gewonnen uit duurzaam beheerde bossen. * Per stuk worden deze in willekeur uitgeleverd.
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| CO2e-footprint | 1006 g en 864 g |
| Merk | Clairefontaine, Clairefontaine |
| Commerciële kleurnaam | Assorti |
| Kleur | Assorti |
| Aantal vellen | 40 |
| Met Milieukeurmerk | Ja |
| Commerciële afmetingen | 225x297 mm |
| Model naam | Studium |
| Belijningstype | Ruit 5mm |
| Papierformaat (DIN) | A4+ |
| Type kaft | Soepel |
| Papiergewicht | 90 g/m² |
| Milieukeurmerk | PEFC |
| Soort Boek/Blok | Collegeblok |
| Aantal pagina's | 80 |
| Inbind positie | Lange zijde |
| Inbind methode | Spiraal |
| Materiaal kaft | Karton |
| Geperforeerde vellen | Microperforatie |
| Aantal Gaten | 4 |