- Alle producten
- Papier en Verzenden
- Schrift Oxford School A4 ruit 10x10mm 72 pagina's 80gr assorti pak à 3 stuks
Internal Reference: 011161
Schrift Oxford School A4 ruit 10x10mm 72 pagina's 80gr assorti pak à 3 stuks
https://www.coffizz.be//shop/011161-schrift-oxford-school-a4-ruit-10x10mm-72-pagina-s-80gr-assorti-pak-a-3-stuks-28416 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/28416/image_1920?unique=5d344a3* Een voordeelpak met daarin drie Oxford A4 schriften, twee zwarte en een turquoise. * Hoge kwaliteit papier, extra glad en extra wit. * Met Optik Paper; laat geen inkt door, zelfs als je schrijft met vulpen. * Ronde hoeken om ezelsoren te voorkomen. * De schriften bevatten 36 vellen, 72 pagina’s, met kantlijn. * Soepele kartonnen kaft. * Het papier is gecertifieerd met het EU Ecolabel (garandeert dat in de hele levenscyclus van het papier de milieubelasting laag is)
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| CO2e-footprint | 1294 g en 1140 g |
| Merk | Oxford, Oxford, Oxford, Oxford |
| Commerciële kleurnaam | Assorti |
| Kleur | Assorti |
| Aantal vellen | 36 |
| Met Milieukeurmerk | Ja |
| Commerciële afmetingen | 210x297 mm |
| Model naam | School |
| Belijningstype | Ruit 10mm |
| Papierformaat (DIN) | A4 |
| Type kaft | Soepel |
| Papiergewicht | 80 g/m² |
| Milieukeurmerk | EU Ecolabel |
| Soort Boek/Blok | Schrift |
| Aantal pagina's | 72 |
| Inbind positie | Lange zijde |
| Inbind methode | Geniet |
| Materiaal kaft | Karton |
| Kantlijn | Ja |
| Met optik papier | Ja |