- Tous les produits
- Ruban adhésif 3M Scotch 19mmx33m 14 rouleaux + dévidoir C38 noir gratuit
Internal Reference: 1422487
Ruban adhésif 3M Scotch 19mmx33m 14 rouleaux + dévidoir C38 noir gratuit
https://www.coffizz.be//shop/1422487-ruban-adhesif-3m-scotch-19mmx33m-14-rouleaux-devidoir-c38-noir-gratuit-49024 https://www.coffizz.be//web/image/product.template/49024/image_1920?unique=3c561e3* Le ruban adhésif Scotch® Magic™ fabriqué avec des matériaux d'origine végétale est une alternative au ruban Scotch® Magic™ original et offre les mêmes excellentes performances et la même adhérence. * Livré avec un dévidoir compatible avec différents rubans Scotch®. * Ruban de 19mmx33m.* 14 rouleaux. * Distributeur Scotch® C38 noir GRATUIT.
Algemene voorwaarden
Bezorgkosten: €6,90
Gratis bezorging voor bestellingen boven €89
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.
Specifications
| Marque | Scotch, Scotch, Scotch, Scotch |
| CO2e-footprint | 50881 g |
| Commerciële kleurnaam | Transparant |
| Kleur | Transparant |
| Commerciële afmetingen | 19mmx33m |
| Rol: Lengte | 33 m |
| Rol: Breedte | 19 mm |
| Kleefkracht | Standaard |
| Handscheurbaar | Neen |
| Inclusief plakbandhouder | Ja |
| Soort plakband | Transparant |
| Rol: Diameter van asgat | 25.4 mm |
| Verouderingsbestendig | Neen |